Paskolos nuo 18 metų

Paskolos nuo 18 metų

Paimti kreditą nuo 18 metų –tų įstaigų sąrašas, kurios išduoda kreditą jaunimui

Greitas kreditas nuo 18 metų

Jei Jums jau sukako 18 metai ir Jums reikia kredito, mūsų portalas yra pasiruošęs supažindinti Jus su tokias paskolas išduodančių nebankinių skolintojų sąrašus. Jums tereikia tik pasirinkti skolintoją, kurio sąlygos bus Jums tinkamiausios.

 

Greitasis kreditas nuo 18 metų

Pagrindinė bet kokio kredito suteikimo sąlyga yra jo grąžinimo garantija. Todėl svarbiausi reikalavimai yra šie:

 • Pilnametystė, t.y. amžius nuo 18 metų;
 • Veiksnumas, t.y. gebėjimas atsakyti už savo veiksmus;
 • Tam tikrų dokumentų buvimas.

Darbingumas ir pastovių pajamų buvimas.

Privalumai:

 • Greitieji kreditai su bloga kredito istorija;
 • Greitos paskolos bedarbiams ir kreditai nedirbantiems;
 • Greita paskola be palukanu (nemokamai);
 • Paskolos internetu visa para;
 • Greitieji kreditai sms zinute;
 • be registracijos mokescio bedarbiams

kreiptis dėl paskolos

Kodėl būtent nuo 18 metų galima imti kreditą?

Valstybės pareigūnai laiko, kad žmogus, kuriam sukako 18 metų, turi teisę naudotis visomis pilietinėmis teisėmis; tačiau, jie reikalauja ir visų įsipareigojimų įvykdymo. Toks pilietis laikomas pajėgiu prisiimti visą atsakomybę už savo veiksmus.

Būtent dėl pilnamečio asmens atsakomybės ir veisksnumo pripažinimo, kreditus pradedama suteikti nuo 18 metų. Nuo šio laiko asmuo turi teisę pasirašyti dokumentus, gauna galimybę rasti darbo pilną darbo dieną ir sudaryti sandorius.

Jei įsivaizduoti, kad kreditas bus išduotas asmeniui jaunesniam už 18 metų, net ir turinčiam reikalingus dokumentus bei dirbančiam nepilną darbo dieną, toks kreditas gali būti ginčijamas jo tėvų ar globėjo.

prima paskola nemokamai

Jauni žmonės – perspektyvus gyventojų sluoksnis

Aktyvūs 18 – 20 metų amžiaus jauni žmonės yra vieni iš perspektyviausių klientų. Jie dirba daug ir produktyviai. Daugelis sėkmingai derina studijas ir darbą. O kai kurie gauna didesnes stipendijas ir priemokas.

Dažnai būtent jie sėkmingai pradeda kūrybingus ir autorinius projektus bei paprastai turi yra gausą pelningų idėjų.

Nereikia pamiršti ir apie tai, kad jauni žmonės turi ilgą gyvenimo kelią, ilgalaikėje perspektyvoje jie planuoja šeimos biudžetą ir vaikus, ir, vadinasi, gali būti laikomi nuolatiniais ir patikimais klientais.

Gauti paskola

Daugelis įmonių ir organizacijų puikiai tai supranta ir aktyviai dirba su atsakingais jaunos kartos atstovais.

Įmonių sąrašas, kurios gali išduoti kreditą nuo 18 metų su ir be palūkanų

Toli ne visos mikrokreditų įstaigos yra pasirengusios suteikti paskolas jauniems žmonėms, kuriems ką tik sukako 18 metų. Tačiau pasirinkti vis tiek yra iš ko:

 1. Credit24 suteikia sumą nuo 50 iki 3000 eurų, be užstato ir laiduotojų, jei turite pastovių pajamų, kurių suma viršija išmokamo mokesčio sumą, laikotarpiui iki dvejų metų. Kasmėnesinės palūkanos prasideda nuo 10%.
 2. InCREDIT GROUP dirba su didesnėmis sumomis, suteikia iki 25 000 eurų laikotarpiui iki trejų metų. Įmonė siūlo palankią palūkanų normą nuo 1.7% ir nagrinėja paraiškas internetu ir biuruose.
 3. Mogo.lv suteikia greituosius kreditu iki 15 000 eurų dydžio, jei turite užstatą. Nepaisant gana didelių kasmėnesinių palūkanų (nuo 10%) įmonė nereikalauja, kad Jūs paliktumėte mašinos, pakanka dokumentų ir įkeitimo sutarties pasirašymo. Paskolos grąžinimo trukmė gali būti iki 5 metų. Minimalią suma, kurią suteikia įmonė – 100 eurų, tačiau iš 18-mečių gali būti reikalaujama užtikrinti ją užstatu arba laiduotojais.

Visose įmonėse paraiškos nagrinėjamos per 10 – 30 minučių vidutinėms sumoms ir iki 2 darbo dienų maksimalioms sumoms. Žinoma, kreditams be užstato ir su minimalių dokumentų skaičiumi siūlomos ir didesnės palūkanų normos, apie 12 – 14 % per mėnesį. Sumažinti normą galima, pateikiant papildomas pažymas arba užstatą.

Sumos svyruoja nuo minimalios (50 eurų) iki maksimalios (25 tūkstančių), o laikotarpis – nuo 1 mėnesio iki 3-5 metų.

Taip pat egzistuoja patogi galimybę pasiskolinti internetu. Tokio kredito gavimo procedūra yra paprasta, ypač jaunimui. Būtina tik įeiti į įmonės svetainę ir pasirinkti norimą sumą bei laikotarpį. Po to įveskite į paraišką visus reikalingus duomenis, kurių yra iš tikrųjų mažai, ir pasirinkite pinigų gavimo būdas. Po 10 – 15 minučių bus žinomas rezultatas ir perskaityta prašoma suma.

Šis skolinimosi būdas yra labai aktualus užimtam jaunimui, kuriam daug laiko užima darbas ir studijos. Jis leis tęsti darbo ar mokymo procesą ir nelaužo jų tvarkaraščio, kas yra itin svarbu pradedantesiems darbuotojams ir studentams.

Kodėl 18-mečiams dažnai atsisakoma kredito? Ar galiu kreiptis dėl paskolos be darbo vietą ?

 1. Mažas darbo stažas ir nedidelis darbo užmokestis ar dažnas darbo vietų keitimas ryšium su kūrybine paieška.
 2. Nėra oficialios darbo vietos arba kalbama apie bandomąjį laikotarpį.
 3. Nėra nuosavo turto, nekilnojamojo turto ir automobilių, kurių galima išieškoti negražinus paskolos.
 4. Dažnai keičiama gyvenamoji vieta.

Gauti paskolą be darbo vietą!

Kaip padidinti teigiamo sprendimo tikimybę?

 • Pateikti visus turimus dokumentus: tai gali būti net pažymą iš instituto arba pažymą apie netinkamumą karinei tarnybai. Dažnai nebankiniai skolintojai atsisako suteikti kreditą, nes jos baiminasi, kad jaunas žmogus pradės karo tarnybą ir negrąžins skolos.
 • Jei įmanoma, reikėtų ne tik nurodyti, bet ir patvirtinti turimas pajamas, pateikiant pažymą iš darbo vietos, pažymą iš instituto (apie stipendijos dydį) arba atskaitas apie mokesčius, jei klientas yra verslininkas.
 • Galimybę pateikti užstatą žymiai padidins patvirtinimo tikimybę ir paskolos sumą bei padės sumažinti palūkanų normą.
 • Artimų giminaičių, vyresnio amžiaus brolių, seserų, tėvų ir vyresniųjų kolegų laidavimas taip pat gali lemti paskolos gavimą.
 • Sutikti su aukšta palūkanų norma ir patogiu grąžinimo laikotarpiu, tačiau stengtis uždaryti kreditą kuo skubiau bei vengti uždelsimų. Sekantį kreditą galima paimti palankesnėmis sąlygomis ir žymiai lengviau.
 • Nesijaudinti ir, jei nepavyko, kreiptis į kitas įstaigas.

Kokiems tikslams šiandien ima kreditus jauni žmonės?

Naujausios apklausos parodė, jog vis daugiau jaunų žmonių ima pirmąjį kreditą verslo plėtrai arba studijoms apmokėti, ir tai įrodo teisingą jaunos kartos mąstymo būdą. Minėtina, kad daugelis jų turi gatavą verslo planą ir tolesnes vystymosi perspektyvas.

Nesikeičia jaunų žmonių noras turėti savo, nors ir ne labai brangų automobilį, kurį galima įsigyti per autokreditą ar paprastai palikti dokumentus, kaip užstatą, kol grąžinama paskola.

Yra ir tų, kurie nori pirkti naujausią telefono modelį, tam tikrą reikmenį arba išvykti keliauti į kitą šalį.

Nepriklausomai nuo kredito gavimo tikslo ir sumos yra labai svarbu grąžinti jį laiku ir visa apimtimi, nes būtent tai bus laikomas teigiamu pagrindu gerai kredito istorijai ir leis pasinaudoti pelningais pasiūlymais ir palankiomis sąlygomis bei nedelsiant gauti reikiamas sumas.

Paskolos nuo 18 metų

1000 EUR
8.1

Greitis

9.3/10

Paslauga

8.5/10

Paskolos sutarties sąlygos

6.5/10

Privalumai

 • Su bloga kredito istorija
 • Kreditai sms zinute be palukanu
 • Be registracijos mokescio bedarbiams
 • Paskolos internetu visa para

Trūkumus

 • Didesnės įsiskolinimų palūkanų normos
 • Trumpą paskolos grąžinimo terminą
 • Paraiškos mokestis