Paskoliukas – Kreditai ir paskolos internetu iki 3000 EUR

Paskoliukas – Kreditai ir paskolos internetu iki 3000 EUR

Kreditas iš Paskoliukas.lt

Uždaroji akcinė bendrovė „ARN group“ – tai smulkiuosius vartojimo kreditus internetu arba trumpąja SMS žinute teikianti įmonė, į kurią visuomet galite kreiptis susidūrę su laikinais finansiniais nesklandumais. Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje įregistruota duomenų valdytoju, UAB „ARN group“ įsipareigoja ir yra įpareigota saugoti visų savo klientų asmens duomenis, todėl pasirinkę UAB „ARN Group“ savo kreditoriumi, visuomet galite būti tikri dėl savo asmens duomenų saugumo ir jų neperdavimo tretiesiems asmenims.

sąlygas

Kreditai SMS žinute

UAB „ARN group“ kreditai suteikiami tik www.paskoliukas.lt sistemoje registruotiems, ne jaunesniems nei 21 metų amžiaus vartotojams. Jei ketinate kreditą imti internetu, tuomet registracija greita ir paprasta – bet kuriuo paros metu susikuriate vartotojo profilį, su kuriuo turite galimybę vos per keletą minučių gauti Jums tinkamiausią kredito variantą. Jei planuojate paskolą imti trumpąja SMS žinute, www.paskoliukas.lt sistemoje ir vartotojo zonoje įjunkite kredito skolinimosi SMS žinute paslaugą. Toliau sekite nurodymus, kaip pateikti kredito paraišką.

Kaip gauti paskolą?

Atlikus registraciją, svarbiausia peržiūrėti, kokie kredito variantai siūlomi, kokios jų kainos ir sąlygos, bei įvertinus savo finansines galimybes jį grąžinti, pasirinkti Jums prieinamą kredito variantą palankiausiomis sąlygomis. Patvirtinus paraišką, UAB „ARN group“ darbo valandomis dirbantys darbuotojai ją patikrins ir įvertinę, ar atitinkate keliamus reikalavimus (Jūsų amžių, mokumą ir pan.), pateiks atsakymą dėl paskolos suteikimo. Jei Jūsų duomenys tinkami skolinimuisi, tuomet Jūsų sąskaitą netrukus pasieks pageidaujama suma.

Prieš imdami greitąjį kreditą atminkite, kad jis saugus tik tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės. Skolinkitės atsakingai, kad spręsdami trumpalaikes finansines problemas, išvengtumėte neigiamų pasekmių. Prieš pateikdami kredito paraišką, įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas ir užpildykite registracijos anketoje visus prašomus duomenis bei nurodykite kitus turimus finansinius įsipareigojimus.

Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis įmonė turi teisę teikti skolininkų registrui, o tai gali neigiamai paveikti Jūsų kreditingumo istoriją.

Įmonės kontaktai

Iškilus klausimams, susisiekite su mumis darbo valandomis (pirmadieniais – penktadieniais nuo 8:00 iki 20:00 val.; šeštadieniais – sekmadieniais nuo 10:00 iki 18:00 val.). Kontaktai: UAB „ARN group“; Gedimino g. 47, LT-44242, Kaunas; Tel.: +370 690 30997; info@paskoliukas.lt, www.paskoliukas.lt.

Paskoliukas

1000 EUR
8.1

Greitis

9.3/10

Paslauga

8.5/10

Paskolos sutarties sąlygos

6.5/10