Greitos paskolos

Paskolos internetu

Greitos paskolos (greitieji kreditai) – dažniausiai tai paskolos, kurios suteikiamos internetu. Tokio pobūdžio paskoloms nereikalingas užstatas, turto įkeitimas ar laidavimas. Dažniausiai tokią paskolą gali pasimti bet koks žmogus, turintis prisijungimą prie Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemų. Greitąsias paskolas suteikia kredituojančios įmonės.

Greitų kreditų įmonės pateikia savo interneto svetainėse arba biuruose kredito išdavimo sąlygas, pagal kurias galima pasiskolinti pinigų ilgesniam arba trumpesniam laikotarpiui. Nuo laikotarpio ir kredito sumos priklauso palūkanos, kurias moka greitos paskolos gavėjas.

Kaip gauti greitą paskolą?

Greitosios paskolos dažniausiai suteikiamos internetu. Tam, kad gauti paskolą ir pinigus, jums reikės:

 • Užsiregistruoti greitųjų kreditų tinklalapyje (sistemoje),
 • Susikurti savo paskyrą,
 • Suteikti tinklalapio savininkui savo asmeninius duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą),
 • Leisti paskolų suteikėjui tvarkyti jūsų duomenis,
 • Pervesti mažą (dažniausiai 1 ct) sumą kredito suteikėjui,
 • Pasirinkti paskolą ir paprašyti greitos paskolos suteikimo.

Jeigu jus kredituojanti įmonė patvirtins paskolos prašymą – pinigai jūsų sąskaitoje atsiras per kelias minutes. Vienintelis dalykas – jums reikia nepamiršti gražinti pasiskolintų pinigų.

Greitos paskolos kartais suteikiamos ir privačių asmenų, dažnai su automobilio ar turto įkeitimu. Greitos paskolos yra viena iš labiausiai paplitusių paskolų rūšių. Į šią rinką ypatingai specializuojasi greitųjų kreditų skolintojai.

Privalumai:

 • Greitieji kreditai su bloga kredito istorija;
 • Greitos paskolos bedarbiams ir kreditai nedirbantiems;
 • Greita paskola be palukanu (nemokamai);
 • Paskolos internetu visa para;
 • Greitieji kreditai sms zinute;
 • be registracijos mokescio bedarbiams

! Greitos paskolos patarimai

Patartina atidžiai išnagrinėti sutartį, su kuria jus sutinkate registruodamiesi greitų paskolų tinklalapyje. Taip pat galite išnagrinėti bankų teikiamas vartojamąsias paskolas, bei jų teikimo sąlygas. Dažniausiai bankų teikiami kreditai turi geresnes sąlygas ir palūkanos būna mažesnės.

Vienas iš būdų gauti skubų kreditą palankesnėmis sąlygomis – kreiptis greitos paskolos tiesiogiai į banką ir sužinoti tikslias sąlygas.


Greitos paskolos internetu – tai greitų paskolų rūšis, kurias gali pasiimti vartotojas internetu užpildęs paraišką. Tam kad internetu gauti greitą paskolą jums reikės:

Turėti mobilųjį telefoną, turėti internetinės bankininkystės sąskaitą ir prisijungimą prie interneto.

Mobilusis telefonas reikalingas gauti slaptažodžiui ir prisijungimo duomenims (kai kuriose greitųjų kreditų svetainėse jis bus naudojamas paskolos termino pratęsimui), o internetinė bankininkystė bus naudojama jums suteikiant paskolą. Pinigai jums bus pervedami į jūsų banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų.

Kaip vyksta greitos paskolos internetu gavimas?

Visų pirma jums reikia prisijungimo prie interneto. Paskolą galite gauti pasinaudoję interneto prieiga darbe, namie ar viešoje vietoje. Jums reikia rasti interneto svetainę, kuri suteikia paskolas internetu, išanalizuoti paskolų sąlygas ir palūkanų procentus.

Toliau jums reikia užsiregistruoti kreditą suteikiančios įmonės tinklalapyje/sistemoje. Kad įmonė galėtų jus identifikuoti jums reiks prisijungti prie jūsų el. bankininkystės sistemos (asmeninės sąskaitos) ir pervesti 0,01 Lt (1 centą) į įmonės sąskaitą. Šis simbolinis mokestis skirtas tam, kad jus identifikuoti ir patvirtinti tapatybę. Šis vienas centas tai savotiškas registracijos mokestis.

Paskolos internetu pinigų pervedimas

Užsiregistravus ir gavus prisijungimo prie greitos paskolos internetu duomenis jūs galėsite greitos paskolos internetuišsirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą ir terminą. Kai jūs užpildysite paskolos paraišką interneto svetainės sistema arba darbuotojai patikrins jūsų paraišką ir ją patvirtinus pinigai bus jūsų sąskaitoje per keliolika ar keliadešimt minučių.

Pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą iš kurios pervedėte 0,01 Lt registruodamiesi. Greitos paskolos internetu gražinimas vyksta lygiai taip pat – prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sąskaitos ir perveskite pinigus su palūkanomis paskolos suteikėjui.


Paskola geromis sąlygomis

Gauti kreditą internete, jei jums skubiai reikia pinigų, yra lengva ir patogu mūsų portale. Tik mes surinkome informaciją apie visas Lietuvoje veikiančias nebankines įstaigas, siūlančias suteikti kreditą internete palankiomis palūkanomi

Greitos paskolos internetu

Kiekvienas iš mūsų susidūrė su situacija, kai skubiai reikėjo pinigų. Tokiu atveju dauguma žmonių ima kreditą. Tai yra paprasta, patogu ir greitai. Ankščiau reikėjo atvykti į finansų įstaigos biurą (oflain režimas), tačiau dabar, dėka naujų technologijų plėtros bei kompiuterių ir Interneto, įforminti kreditą tapo įmanoma ir onlain režime. Kredito – pinigų santykius šiandien galima užregistruoti internete.

Onlain-kreditavimas ir jo pranašumai

Pinigų gavimas internete – tai yra iš esmės elektroninė kreditavimo forma, kadangi valiuta yra elektroninė ir Jūs negaunate grynųjų pinigų iš rankų į rankas. Tačiai reikiamos sumos suteikimo principas išlieka tas pats: finansų įstaiga arba mikrofinansų paslaugas tiekianti įmonė siūlo privačiam asmeniui paskolą tam tikromis palūkanomis. Santykiai tarp Jūsų ir skolintojo išlieka tokie patys, tačiau taikomas kitas režimas.

Onlain-kreditavimo palūkanos yra šiek tiek didesnės, nei jei Jūs aplankytumėte biurą. Taip atsitinka todėl, kad už paprastintą pinigų gavimo būdą būtina mokėti. Komfortas ir patogumas visada turi savo kainą ir tai visai normalu, atsižvelgiant į tai, kad palūkanų skirtumas nėra toks jau didelis. Nėra biurokratiško vilkinimo ir nereikia kreiptis į darbdavį dėl pažymos apie pajamas.

Daugelis vis dar bijo interneto ir pati idėja gauti paskolą internetu atrodo jiems nepatikima ir rizikinga. Tačiau, tiesą sakant, viskas yra daug lengviau ir onlain-kreditavimu galima drąsiai pasitikėti tokiu pat mąstu , kaip ir įprastu kreditu, kuris gaunamas biuro kasoje.

Dar vienas onlain-kreditavimo pranašumas – jo įforminimo paprastumas. Tiems, kurie pradeda savo verslą internete— tai tikrasis radinys, nes yra skolintojų, skolinančių pinigų tiesiog tiems, kas užsiima verslu onlain režime. Pastačius savo verslo modelį internete skolintojui grąžinami jo pinigai ir dalis pelno (palūkanos).

Kredito gavimo internete procesas

Sutarties tarp Jūsų ir skolintojo sudarymo etapai yra panašūs į tai, kaip jei Jūs aplankytumėte finansų įstaigą asmeniškai. Tačiau yra ir skirtumų.

Aplankydami ne biurą, o įmonės svetainę, neprivalote ieškoti biuro adreso, sėdeti eilėje, užpildyti klausimyną ir pateikti reikiamus duomenis. Visa tai galima padaryti namuose, sėdint prie kompiuterio (laptopo). Jūsų niekas neskubina, už Jūsų nėra eilės. Mažiau streso, daugiau ramybės.

Laukimas be pergyvenimo – dažnai būna, kad finansų įstaigos darbuotojai siūlo «šiek tiek pasivaikščioti», nes atsakymas dėl užregistruotos paraiškos neateina momentaliai. Vadinasi, turite išeiti į lauką ir kažkuo užsiimti 15-30 minučių laikotarpiu. Visa tai vargina. Bet namuose, užpildžius visus būtinų laukelius, galima išgerti arbatos ar pažiūrėti filmą — geras būdas atsipalaiduoti.

Pinigų gavimas Jums patogiausiu būdu — čia situacija yra dvejopa: jei kalbama apie nedidelę pinigų sumą (mikropaskolą), pinigus galima perskaityti į Jūsų kortelę, elektroninę piniginę ar bet kokiu kitu būdu, tačiau jei prašoma suma yra įspūdingą, tada bent vieną kartą teks aplankyti finansų įstaigos biurą. Tačiau tai ilgai neužtruks. Pakanka tik įrodyti, kad atėjote būtent Jūs (pateikite pasą) ir gauti pinigus.

Kur dar galima gauti paskolos internetu?

Paskolos gavimo principas per nebankines finansų įstaigas yra aiškus. Bet egzistuoja ir kitų būdų bei resursų.

 • Mikrofinansų įstaigų partnerių svetainės — taikoma, jei nežinote konkrečios paskolas internetu suteikiančios įmonės svetainės adreso. Tokiose svetainės siūlomi šimtai finansų įstaigų ir paskolos suteikimo sąlygų. Vadinasi, galima lėtai palyginti ir pasirinkti;
 • Prekės įsigijimas internetinėje parduotuvėje skolon — pasirinktą prekę galima įsigyti išsimokėtinai. Paspaudus atitinkamą mygtuką, sistemoje rodoma keletas skolintojų pasirinkimui (anksčiau tai buvo tik banko įstaigos, bet dabar šį sąrašą papildo įvairios nebankines finansų įstaigos). Po to užpildykite klausimyną, ateikite su pasu į parduotuvę ir gaukite prekė.

Lėtai, bet užtikrintai

Užsienio finansų įstaigų patirtis rodo, jog jos išduoda paskolas internetu daug dažniau, nei Lietuvoje. Ir tai nėra nuostabu, nes Vakarai jau seniai įvertino visus kreditavimo internetu pranašumus ir sėkmingai juo naudojasi. Mums tai yra naujoji kreditavimo rūšis, į kurį daugelis vis dar žiūri su tam tikru skepticizmu ir nepasitikėjimu.

Norėdami išsklaidyti bet kokias esančias abejones, būtina tiesiog paimti ir įforminti paraišką vienoje iš svetainių, pavyzdžiui, teikiančioje mikrofinansų paslaugas, net jei Jums nėra reikalingi pinigai. Jūs būsite maloniai nustebinti, kai Jums paskambins ir pasiūlys gauti pinigų, nes atitinkate keliamus reikalavimus. Paskolų suteikimo onlain režime tempai yra lėti, bet užtikrinti. Iki šiol tai vyksta “iš lūpų į lūpas”, t.y. iš žmogaus į žmogų. Bet progresas nėra toli ir netrukus šį greitą ir paprastą pinigų gavimo būdą įvertinsite ir Jūs.

Interneto prisijungimą turi praktiškai visi. Internete galima užsisakyti lėktuvo bilietų ir viešbučio kambarį, pirkti ir parduoti, įgauti naujų žinių mokymo kursuose ir mokyti pačiam, susipažinti su kitais asmenimis ir bendrauti su jais. Nenuostabu, kad finansų įstaigos nenorėjo atsilikti nuo progreso ir taip pat prisijungė prie šio resurso, sukurė svetaines ir siūlo gauti paskolą internetu. Tai yra modernus, greitas, prieinamas ir lengvas būdas. Ir Jūs jaučiatės gerai ir finansų įstaigos gaus daugiau klientų. Tiems, kurie sugeba apskaičiuoti savo mokumą, kreditavimas internetu bus puiki galimybę gauti pinigus čia ir dabar.