DUK (FAQ)

Dažniausiai užduodami klausimai apie kreditą ir atsakymai į juos

Nepaisant to, jog šiandien gauti paskolą internete – tai paprasčiau ir būti negali, tačiau kai kuirems iškyla sunkumų tiek gaunant paskolas, tiek grąžinant jas. Tuo pačiu metu vartotojams kyla daug iš esmės vienodų klausimų. Štai kodėl ir buvo sukurtas šis puslapis, kuiriame rasite atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus apie kreditus. Tačiau jei turite klausimų, kurių nėra šiame sąraše, drąsiai kreipkitės į mus per grįžtamąją ryšį ir mes mielai atsakysime į juos artimiausiu laiku.

Kai kurios kredito įstaigos reikalauja tam tikro registracijos mokesčio. Kodėl?

Paprastai ši suma yra menka ir reikalinga tam, kad patvirtintų Jūsų banko sąskaitos numerį bei Jūsų asmeninius duomenis.

Kaip suprasti frazę «beprocentis kreditas», ar taip gali būti? Ką reiškia «primas nemokamas»?

Panašias paslaugas teikiančios kredito įstaigos išduoda pirmąją paskolą be palūkanų ir be komisinių. Jūs grąžinate tik tą sumą, kurią pasiskolinate.

Kiek kartų galiu paimti kreditą vienoje ir toje pačioje kredito įstaigoje?

Tiek, kiek, Jums reikia. Tačiau ne anksčiau, kai grąžin

site prieš tai paimtą paskolą.

Kokius dokumentus turiu pateikti, kad gaučiau kreditą?

Jei įforminate kreditą per internetą, tada siųsti dokumentus yra tiesiog niekur. Būtent todėl pakanka tik patvirtinti savo banko sąskaitą.

Kokio dydžio kreditą galiu paimti per internetą?

Mūsų svetainėje pateiktoje specialioje lentelėje rasite kredito įstaigų ir jų siūlomų sąlygų sąrašą. Ten ir nurodomi maksimalūs kiekvieno skolintojo teikiami dydžiai

Per kokį laikotarpį gausiu kreditą ir koks yra maksimalus amžius?

Kai kurios kredito įstaigos suteikia paskolas nuo 18 metų, o maksimalus amžius gali pasiekti 75 metų. Tačiau kiekvienam skolintojui yra savo taisyklės.

Ar galiu paimti kreditą vienu metu keliose įstaigose ?

Jūs galite pateikti iš karto kelias paraiškas į įvairias finansines institucijas , ir jei skolintojų manymu esate pakankamai mokūs ir Jūsų kredito istorija yra patenkinama, turite galimybę gauti iš karto kelias paskolas.

Po kiek laiko įforminus paraišką man bus pervesti pinigai?

Pinigų pervedimas vyksta greitai– kartais vos per dešimt minučių, tačiau kai kuriais atvejais šis procesas gali užtrukti ir daugiau laiko.

Kokiu atvejuman man gali atsisakyti kredito gavimo?

Jums gali būti atsisakoma, jei nurodysite neteisingus asmeninius duomenis, jei turite blogą kredito istoriją, neatitinkate reikiamo amžiaus ar uždirbate per mažai.

Ką daryti, jei tampa akivaizdu, jos negalėsiu grąžinti kredito laiku?

Privaloma susisiekti su skolintoju ir paprašyti pratęsti grąžinimo terminą.

Ar turiu teisę grąžinti kreditą prieš terminą?

Žinoma, turite, tačiau pagal kai kurių skolintojų taisykles, palūkanas už paskolos naudojimą vis tiek sumokamos visa apimtimi.

Ar yra kontroliuojama kredito įstaigų veikla?

Tokių įstaigų veikla kontroliuojama ir reguliuojama įstatymų leidybos. Joms yra taikoma tam tikra licencijavimo tvarka ir apribojimai, skirti apsaugoti vartotojų interesus.

sužinokite daugiau čia: https://www.ada.lt/

Servisai, siūlantys kredito įstaigų palyginimą – ar jais galima pasitikėti?

Tokie servisai yra kredito įstaigų partneriai, todėl jų svetainėse pateikiama informacija dažniausiai yra patikima ir tiksli.

Ar reikalauja tokie servisai komisinius už savo paslaugas?

Ne, neturite mokėti jokių antkainių ir papildomų mokesčių. Jie tik tiekia informaciją apie skolintojus.